Keresés az oldalon

Zeneiskolánk zongora tanszaka idén VI. alkalommal rendezte meg a két fordulós Kis kezek-rejtett mesterek zongor”A” versenyt. Az első fordulóra (iskolai forduló) április 18-án került sor.

Az első, iskolai forduló arany minősítést nyert növendékei jutottak tovább a második, területi fordulóba, ahol a térség művészeti iskoláiból érkezett növendékekkel mérhették össze tehetségüket.

AZ ISKOLAI FORDULÓN ELÉRT EREDMÉNYEK

ARANY MINŐSÍTÉS
Tarjányi Angéla A/1. (szaktanár: Savina Lyubov)
Bárdosi Miléna A/1. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Kánya Kinga A/1. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Karlyik Dániel A/1. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Szavina Zláta A/3. (szaktanár: Savina Lyubov)
Tóth Nóra A/3. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Dubicz Gréta Éva A/3. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Butkai Lara A/7. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Imre Szabolcs A/8. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)

EZÜST MINŐSÍTÉS
Kiss Panni A/1. (szaktanár: Savina Lyubov)
Papp Norina A/1. (szaktanár: Savina Lyubov)
Sipos Izabella A/1. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Nagy Vivien A/1. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Karlyik Dóra A/1. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Török Tamás A/1. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Varga Dorina A/1. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)

BRONZ MINŐSÍTÉS
Zsák Anna A/1. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Gregorik Szofia Mia A/1. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Dobai Dorottya A/1. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Tasi János András A/3. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Fülöp Emma A/8. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)

A TERÜLETI FORDULÓN ELÉRT EREDMÉNYEINK

ARANY MINŐSÍTÉS
Szavin Milána EK/1. (szaktanár: Savina Lyubov)
Kánya Kinga A/1. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Papp Jázmin Szulita A/6. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Imre Szabolcs A/8. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Nagy Lili Hanna A/9. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Fekete Olívia A/10. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)

EZÜST MINŐSÍTÉS
Kovács Kolos EK/2. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Nádor Laura EK/2. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Török Péter A/2. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Budai Lili A/2. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Szavina Zláta A/3. (szaktanár: Savina Lyubov)
Tóth Nóra A/3. (szaktanár: Vaszkó Katalin)
Halmai Virág A/4. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Szatmásri Balázs A/6. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)

BRONZ MINŐSÍTÉS
Tarjányi Angéla A/1. (szaktanár: Savina Lyubov)
Bárdosi Miléna A/1. (szaktanár: Vaszkó Katalni)
Karlyik Dániel A/1. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Dubicz Gréta Éva A/3. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Bolega Hanna Sára A/4. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Ludányi Emese A/4. (szaktanár: Bozsokiné Németi Gabriella)
Szakács Boglárka A/6. (szaktanár: Ruszányuk – Szántó Szandra)
Butkai Lara A/7. (szaktanár: Ruszányuk Szántó Szandra)

Szeretettel gratulálok a növendékeinknek és a felkészítő zenetanároknak!

Szerényiné Sándorházi Anikó
igazgató


Hunyadi Mátyás Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

 2314 Halásztelek Somogyi Béla utca 50.      06-20/421-5755

OM: 200708